Migros Volim Fiyatları 2023 Mayıs Ayı ZAMLI LİSTE

Volim, meyve aromalı bir kokteyl içkisidir. Kırbıyık Holding tarafından üretilen ve satışa sunulan Volim’in alkol oranı %14,4’tür. Volim’in çeşitli tatları vardır ve karıştırılmasına gerek duyulmayan bir içecek türüdür. Volim fiyatları 2023 zamlanmış listesi yayımlandı. Bu listeden fiyatını öğrenmek istediğiniz volimin güncel fiyatını öğrenebilirsiniz.

Volim Çeşitleri Nelerdir?

Volim bir çok çeşitten oluşan alkollü bir içecektir. Bu içecek genellikle insanlar tarafından meyveli sodaya benzetilir. İçerisinde 14,4 alkol oranı olan volim çeşitlerini aşağıda görebilirsiniz:

 • Limonlu Volim
 • Vişneli Volim
 • Karpuzlu Volim
 • Kavunlu Volim
 • Elmalı Volim
 • Portakal Volim
 • Çilekli Volim
 • Orman Meyveli Volim
 • Tutti Frutti Volim
 • Sek On The Beach Volim
 • Pinacolada Volim

Volim çeşitleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Bu volim çeşitlerini migros marketten veya tekel bayilerden satın alabilirsiniz.

Migros Volim Fiyatları 2023

2023 yılı itibarıyla güncel volim kaç TL diye soracak olursanız; 24 cl volimin fiyatı 60 TL, 24 cl Mojito aromalı Volim: 60 TL, 24 cl Sek on the beach volim fiyatı 60 TL ve 24 cl Kavun volimin fiyatı 60 TL‘dir.

Volim ÇeşidiAlkol OranıFiyat
Kokteyl Volim%14,460 TL
Limon Volim%14,460 TL
Yeşil Elma Volim%14,460 TL
Vişne Volim%14,460 TL
Portakal Volim%14,460 TL
Çilek Volim%14,460 TL
Orman Meyveli Volim%14,460 TL
Tutti Frutti Volim (Enerji)%14,4 + Enerji İçeceği Aroması60 TL
Sek On The Beach Volim (Karpuz-Çilek)%14,4 + Karpuz-Çilek Aroması60 TL
Pinacolada Volim (Kavun)%14,4 + Kavun Aroması60 TL
Mojito Volim (Limon-Nane)%14,4 + Limon-Nane Aroması60 TL
Migros Volim Fiyatları
Ice Shot Volim ÇeşidiHacimFiyat
Apple The Ice Shot25 cl50,00 TL
Lime The Ice Shot25 cl50,00 TL
Cherry The Ice Shot25 cl50,00 TL
Malt The Ice Shot25 cl50,00 TL
Güncel Ice Shot Volim Fiyatları

Ayrıca Migros’ta satılan büyük boy volimin fiyatını da merak edenler için paylaşıyoruz. Migros’ta satılan 1 litre volimin fiyatı ise 220 TL‘dir.

Volim Neyle İçilir?

Migros marketlerde bulabileceğiniz volimin yanında içebileceğiniz içecekler aşağıdaki gibidir:

 • Volimi redbull enerji içeceği ile karıştırabilirsiniz. Bu karışım size güzel bir tat ve kafa verebilir. Ancak kalp rahatsızlığı olan kişilerin bu karışımı içmemesi tavsiye edilir.
 • Volimi bira ile karıştırabilirsiniz. Bu karışım size daha hızlı sarhoşluk etkisi verebilir. Ancak volimin ardından bira niyetine içmek de sarhoşluğu artırabilir.
 • Volimi viski veya votka ile karıştırabilirsiniz. Bu karışım size daha yüksek alkol oranı ve daha güçlü bir kafa verebilir. Ancak bu karışımın da sağlığa zararları olabileceğini unutmayın.
 • Volimi vişne meyve suyu veya limonata ile karıştırabilirsiniz. Bu karışım size daha tatlı ve ferahlatıcı bir tat verebilir. Ancak bu karışımın da alkol oranını düşürmediğini hatırlayın.
 • Volimin yanında atıştırmalık olarak fıstık, fındık, badem, cips ve çikolata gibi yancıları tercih edebilirsiniz.

1 litre Volim Kaç TL?

1 litre Volim fiyatı 2023 yılında güncel olarak 220 TL’dir. Migros 1 litre volim fiyatı tekel bayilerdeki gibi 220 TL olarak satılmaktadır.

Migros 14,4 Volim Fiyatı Ne Kadar?

Migros 14,4 volim fiyatı güncel olarak 60 TL‘dir. Migrosta bulunan tüm 14,4 volimlerin fiyatları aynıdır. 60 TL’ye Kokteyl volim, limonlu volim, Yeşil Elma Volim, Vişne Volim, Portakal Volim, Çilek Volim, Orman Meyveli Volim alabilirsiniz.

Güncel Bira Fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Shot Kokteyl Fiyatları Ne Kadar?

Shot kokteyl fiyatları aşağıdaki gibidir. Bu kokteyllerin ortalama fiyatı 60 TL diyebiliriz. İsterseniz shot kokteyl almak yerine bunu evde kendiniz de yapabilirsiniz. Çok fazla shot kokteyl çeşitleri vardır. Bunlardan bazıları Hot Shot, Zombie shot, Jello shot olarak geçmektedir.

İçecekHacimFiyat
Crocus25 cl50 TL
Party Ice Shot25 cl50 TL
Yeşil Peri25 cl50 TL
Holidays Apple Cider33 cl50 TL
Holidays Çilek33 cl65 TL
Holidays Limon33 cl65 TL
Holidays Lime Limon33 cl65 TL
Drinkcost Üzüm Aromalı İçecek75 cl50 TL
Shot Kokteyl Fiyatları Tablosu

Shot Kokteyl Nasıl Yapılır?

Shot kokteyl, küçük bardaklarda servis edilen ve tek yudumda içilen bir içkidir. Shot kokteyl yapmak için genellikle alkol ve meyve suyu veya şurup gibi tatlandırıcılar kullanılır. Bazı shot kokteyller ise jelatin veya krem gibi malzemelerle hazırlanır. İşte bazı popüler shot kokteyl tarifleri:

 • Hot Shot: Bir çay kaşığı kahve likörü ve bir çay kaşığı Galliano likörünü bir shot bardağına dökün. Üzerine biraz krema ekleyin ve hafifçe karıştırın. Ağzınızda tutmadan hemen için.
 • Zombie Shot: Bir shaker’a 15 ml rom, 15 ml ananas suyu, 15 ml portakal suyu, 15 ml limon suyu ve 5 ml grenadin şurubu ekleyin. Buzla çalkalayın ve süzerek bir shot bardağına doldurun. Üzerine 151 proof romdan bir damla damlatın ve alev almasını sağlayın. Alev sönmeden önce için.
 • Jello Shot: Küçük bir kapta likörü ve soğuk suyu karıştırın ve buzdolabına koyun. Ayrı bir kapta jelatin tozunu kaynar suyla eritin. Soğutulmuş likör karışımını ekleyin ve iyice karıştırın. Atış gözlüklerine veya kalıplara dökün ve buzdolabında katılaşana kadar bekletin.

Shot kokteylleri yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Kokteyl Volim Fiyatları 2023 Güncel

Bu ürünlerin yanında Kırbıyık Holding’in diğer kokteyl ürünleri de bulunmaktadır. Bunlar arasında Cosmopolitan, Margarita, Blue Hawaii gibi yüksek alkol oranlı kokteyller vardır. Bu kokteyllerin fiyatları ise 220 TL‘dir.

Kokteyl Volim ÇeşitleriFiyat
Cosmopolitan kokteyl volim fiyatı220 TL
Margarita kokteyl volim fiyatı220 TL
Mojito kokteyl volim fiyatı220 TL
Orman Meyveli kokteyl volim fiyatı220 TL
Karpuz-Çilek kokteyl volim fiyatı220 TL
Kavun kokteyl volim fiyatı220 TL
Blue Hawaii kokteyl volim fiyatı220 TL
Sex On The Beach kokteyl volim fiyatı220 TL
Mojito kokteyl fiyatı75 TL
Peach Mojito kokteyl fiyatı75 TL
Campari kokteyl fiyatı60 TL
Bruy Martini kokteyl fiyatı500 TL
Asti Martini kokteyl fiyatı550 TL
Fiero Martini kokteyl fiyatı450 TL
Wine Spritzer kokteyl fiyatı60 TL
Negroni kokteyl fiyatı60 TL
Margarita kokteyl fiyatı80 TL
Strawberry Margarita kokteyl fiyatı80 TL
Rosso Martini kokteyl fiyatı420 TL
Bianco Martini kokteyl fiyatı420 TL
Harley’s Irish Cream kokteyl fiyatı180 TL
Kokteyl Volim Fiyatları

Volimin avantajlarından biri de kolayca hazırlanabilmesidir. Sadece buz koyup içebilirsiniz ya da isterseniz Redbull ile karıştırabilirsiniz. Ancak Redbull ile karıştırmanın çarpıntısı olan kişiler için uygun olmadığını belirtelim. Volimin dezavantajlarından biri de yüksek alkol oranına sahip olmasıdır. Bu nedenle fazla miktarda tüketmek sağlığınız için zararlı olabilir.

Volimde Alkol Var mı?

Volim adındaki içecek şarap ve şarap bazlı içecekler sınıfa gireceği için alkollü olarak geçmektedir. İçerisindeki alkol oranı %14,4 olarak bilinmektedir.

Volim Kaç Tanesi Sarhoş Eder?

Tamamen sarhoş olmak için ortalama 4 şişe Volim içmeniz gerekebilir.

1 Şişe Volim Sarhoş Eder mi?

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişebilir. Volim içerisinde %14.4 alkol barındırdığından içildiğinde alkol hissiyatı vermeyen içkiler arasında yer alır. Breezer benzeri bir içkidir. 2 şişe Volim içtiğinizde ise sarhoş olmaya yaklaşabilirsiniz. Ancak vücut direncinize bağlı olarak 2 adet Volim içmek sizi sarhoşa yakın bir hissiyata sokmaya yetecektir.

1 Şişe Volim kaç Şişe Biraya Eşit?

Volim %14.4 alkol oranına sahip bir içkidir. Bu oran normal bir biradan 3 kat fazladır. Dolayısıyla 1 şişe volim yaklaşık 3 şişe bira etkisi yapabilir.

1 Şişe Volim Kaç Promil?

Bu soruya doğrudan yanıt vermemiz doğru olmayabilir. Hesaplamayı biraya göre yapabiliriz. 1 şişe volim 3 şişe biraya eşitse bu durumda 3 şişe biradan çıkan promil değeriyle volimin değeri eşdeğer olabilir. Sonuç olarak 1 şişe birada 0.13 promil değeri varsa 3 şişe birada ortalama 0.39 promil değeri çıkacaktır. Yani 1 şişe volim ortalama 0.39 promildir. Bu promil değerleri tamamiyle kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Bu sonuçlar ortalama sonuçlardır.

1 Volim Kaç Kalori?

Bir şişe volimin yaklaşık 250 kalori olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle kilo vermek isteyenlerin dikkatli olması gerekmektedir.

Migros Volim Varmı?

Alkollü içecekler arasında sevilen içeceklerden biri olan volimi tekel bayilerde bulabileceğiniz gibi Migrosta bulabilirsiniz. Migros volim nerede diye soracak olursanız volim şişelerini bira reyonlarında bulabilirsiniz.

Volim Lekesi Çıkar mı?

Volim lekesinin çıkması için lekeli kumaşı soğuk suyla yıkayabilir, karbonatla temizleyebilir, beyaz sirke döküp silmeyi deneyebilir veya limon kolonyası ile tampon yapabilirsiniz.

Photo of author

Tuna Selim

2023 yılı için güncel fiyatlar, kamu gündemi, maddi destekler ve benzeri konularda içerik oluşturmaktayım.
Yorum yapın